Hardnews

Samsung запатентувала революційний дисплей

Обговорення
Samsung Galaxy

Компанія Samsung запатентувала футуристичний смартфон Galaxy з овальним екраном. Ходять чутки, що насправді новинка буде оснащена трьома окремими дисплеями, включаючи один стандартний – прямокутної форми.


Samsung Display подала даний патент в Відомство США по патентах та товарних знаках в середині минулого року, проте він був опублікований тільки 23 січня 2020 року, а також включений в базу даних Світового відомства інтелектуальної власності.

Samsung Display

Зверху та знизу будуть розташовуватися два допоміжних дисплея, на яких будуть розташовуватися різні іконки додатків та органи управління.

У чому перевага даного рішення? Наприклад, ви можете швидко вибрати потрібну програму в одному з допоміжних екранів, не повертаючись на головний робочий стіл на основному екрані.

Додатково можна використовувати допоміжні дисплеї, наприклад, для регулювання гучності та управління відтворенням при перегляді відеороликів, а також для контролю інших елементів запущеного додатку.

Samsung Display

Як завжди, варто додати, що факт реєстрації патенту зовсім не гарантує, що пристрій добереться до прилавків магазинів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

6G фактично знищив 5G ще до повноцінного виходу

В минуле

Смартфон від Nubia: рекордно швидка зарядка та екран на 144 Гц

В майбутнє

Також буде цікаво