Hardnews

Секретна лабораторія Apple викидала токсичні відходи, які потрапляли в житлові квартири

Колишня співробітниця звинуватила Apple у тому, що компанія отруїла її органічними хімікатами з секретного заводу з виробництва чипів, розташованого недалеко від її будинку.

“У 2020 році я мало не померла від впливу невідомих хімікатів у своїй квартирі. Пізніше, у 2023 році, я виявила, що мій роботодавець (Apple) скидав токсичні відходи з лабораторії з виробництва напівпровідників Skunkworks прямо у вікна житлових будинків”, – написала Ешлі Йовік на Mastodon.

Небайдужа жінка провела власне розслідування і з’ясувала, що американський виробник електроніки проводив незаконні дослідження і розробляв кремнієві чіпи в житловому районі. Вона навіть намалювала детальну карту з місцезнаходженням “об’єкта”.

При цьому у компанії не було дозволу на ведення такої діяльності, тому співробітники лабораторії нічого не утилізували і просто скидали всі відходи в повітря. Одна з таких токсичних хмар потрапила у квартиру постраждалої.

Під час обшуків на таємному підприємстві виявили відкритий балон із рідкими хімікатами. Представники Apple відповіли, що це необхідно, щоб забезпечити вихід парів і запобігти вибуху ємності.

Справу передано до федерального суду разом з усім обсягом доказів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button