Hardnews

ТОП кращих смартфонів, які можна купити в червні

Популярне видання TechRadar назвало 12 найкращих смартфонів, які можна купити в червні 2024 року.

Найкращим із найкращих визнано базовий iPhone 15. Це найбільш збалансований актуальний смартфон Apple.

Пристрій може похвалитися швидким чипом, відмінною камерою на 48 Мп і зарядкою через порт USB-C. Але є й недоліки. Так, у смартфона немає телевика, а частота оновлення дисплея всього 60 Гц.

Топовий iPhone 15 Pro Max посідає друге місце. У нього винятковий екран, чудова камера з 5-кратним наближенням, титановий корпус.

Google Pixel 8 замикає трійку лідерів, як найкращий смартфон з підтримкою штучного інтелекту. Крім того, у нього дуже гідна камера і стабільне ПЗ.

На четвертій позиції великий Samsung Galaxy S24 Plus. Це один із найкращих смартфонів Samsung зі збалансованим залізом, топовим екраном, дуже хорошою камерою і функціями на основі ШІ.

Флагман Samsung Galaxy S24 Ultra посідає п’яту позицію. Його в TechRadar називають найбільш універсальним смартфоном на Android на ринку. Це чудовий камерофон з ШІ, який може використовуватися як планшет.

OnePlus 12R посів шосте місце завдяки видатним показникам автономності. Гаджет працює довше, ніж більшість інших смартфонів.

Слідом йде OnePlus Open, названий найкращим складним смартфоном-книжкою. А найбільш вдалою розкладачкою визнано Motorola Razr Plus.

Google Pixel 8a розташувався на дев’ятій сходинці, як найбільш вдалий смартфон на Android за невеликі гроші.

Найкращим ШІ-смартфоном визнано Google Pixe 8 Pro.

Найбільш вдалою моделлю для мобільних гравців є ASUS ROG Phone 8 Pro. У топ також потрапив OnePlus 12, названий найкрасивішим смартфоном 2024 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button