Softnews

Засновник Hamster Kombat раніше продавав автомобілі та давав позики

Одним з творців криптогри-клікера Hamster Kombat є російський IT-підприємець, засновник компаній CarPrice (онлайн-аукціон з продажу автомобілів) і CarMoney (позики під заставу авто) Едуард Гуринович. Про це пише видання The Bell з посиланням на джерела.

Про те, що Гуринович за непрямими ознаками має відношення до популярної гри, одним із перших повідомив телеграм-канал “Жаба и гадюка”.

За два місяці до запуску Hamster Kombat одночасно з основним доменом гри зареєстрували ще один – hamsterkombat.com. Пошта [email protected], вказана під час реєстрації, належить кіпрській компанії Arenum ltd., серед акціонерів якої – Гуринович, а також інші росіяни Олександр Зеленщиков та Олександр Пасєчник.

Серед бенефіціарів Hamster Kombat і сам месенджер Telegram, де запустилася гра.

У цих іграшках багато трафіку. Дуже багато трафіку.

В іграх клікерах у Telegram трафіку більше, ніж у російських “Яндекса” та “ВКонтакте” разом узятих, і він добре продається.

Зараз “обіг” Hamster Kombat сягають кількох мільйонів доларів на день, а гроші йдуть від рекламодавців, переважно криптобірж, які платять за конкретні дії гравців: переходи на сайти, перегляди роликів та встановлення гаманців.

Для Telegram подібні ігри, що завірусилися, – можливість не лише заробляти на нових криптовалютах, а й просувати блокчейн ТОN, а також рекламувати платформу як магазин додатків, з яким простіше працювати, ніж з магазинами Apple і Google. 

Hamster Kombat – клікер, в якому гравцеві пропонують стати власником криптобіржі та зайнятися її розвитком. Це криптовалютний проект, у якому користувачі заробляють віртуальні монетки, очікуючи, що їх розмістять на біржі та конвертують у реальні гроші. Автори гри заявляють, що у Hamster Kombat грають понад 150 мільйонів гравців.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button