Hardnews

Розкрито терміни виходу Nothing Phone (3)

Компанія Nothing підтвердила, що довгоочікуваний смартфон Phone (3) вийде тільки у 2025 році.

Цю заяву було зроблено Карлом Пеєм, засновником і генеральним директором Nothing, у відео, де він обговорив плани компанії щодо впровадження ШІ-функцій у свої пристрої.

Карл Пей зазначив, що штучний інтелект уже міцно увійшов у наше життя, і його інтеграція зі смартфонами стане наступним великим кроком.

Він наголосив, що смартфони залишаються головною платформою для споживчого ШІ завдяки своїй широкій призначеній для користувача базі, що налічує понад 4 млрд осіб, і щорічним поставкам понад 1 млрд пристроїв.

Пей вказав, що нинішній користувацький досвід смартфонів не змінювався понад 10 років і потребує кардинального перегляду.

Він висловив упевненість, що майбутні смартфони мають пропонувати більш персоналізований, динамічний та інтуїтивний інтерфейс, який створить тісніший зв’язок між людиною і технологією.

Робота над Phone (3) ведеться вже кілька місяців, і перші прототипи ШІ-взаємодій вже готові. Однак компанія планує представити ці нововведення поступово, починаючи з Phone (3) наступного року. Цей крок свідчить про те, що випуск пристрою у 2024 році не відбудеться.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button