Hardnews

Xiaomi випустила стерилізатор для смартфонів, який вбиває 99,99% вірусів

Обговорення

Компанія Xiaomi не так давно представила гаджет для стерилізації та дезінфекції смартфонів і інших дрібних предметів, який став доступний для замовлення. На стадії попереднього замовлення пристрій пропонується за 69 доларів. Після виходу ціна збільшиться до 91 долара.


Розробники стверджують, що процедура займає всього 30 секунд, при цьому ефектність роботи пристрою складає 99,99%. Звичайно, гаджет вбиває і новий коронавірус, про який сьогодні говорять всі.

Все, що вам потрібно зробити, розстебнути блискавку на сумці, помістити в неї смартфон або інший невеликий предмет, застебнути блискавку і натиснути на кнопку включення.

Xiaomi

Виробник заявляє, що даний гаджет абсолютно безпечний, оскільки він не залишає в результаті роботи якихось хімічних речовин. Повна зарядка пристрою займає 3 години, після чого можна провести 70 очисток. Цей пристрій більш ефективний, ніж антибактеріальні серветки, так як воно дозволяє очищати роз’єми, кнопки і інші важкодоступні місця.

В сумку поміщаються найрізноманітніші смартфони Xiaomi, Huawei, Honor, Samsung, iPhone, Oppo і інших виробників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Motorola Edge + з камерою на 108 Мп з’явилася на нових зображеннях

В минуле

Xiaomi припинила продажі свого колись перспективного флагмана

В майбутнє

Також буде цікаво