Новини

Психолог назвав українцям три фрази, які зміцнюють стосунки

Спілкування – наріжний камінь будь-яких успішних стосунків. Часто кажуть, що проста фраза може вирішити багато питань, припинити сварки та поглибити зв’язок між партнерами. Але що це за магічні фрази, які можуть мати такий глибокий ефект? Психолог Ольга Тараско назвала кілька виразів, які за умови регулярного використання можуть покращити ваші стосунки.

“Дякую тобі за…”

Подумайте, коли ви востаннє дякували своєму партнеру. Чи давно це було? Якщо так, то настав час це змінити. Висловлення вдячності – це потужний інструмент для зміцнення стосунків. Дякуйте партнеру не лише за конкретні дії, наприклад, “Дякую за смачну вечерю”, але й за його присутність у вашому житті, наприклад, “Дякую за те, що ти є”. Таке визнання зміцнює почуття вдячності та любові.

“Мені подобається, що ти…”

Дуже важливо хвалити партнера за його позитивні вчинки та риси характеру. Прості похвали на кшталт “Мені подобається, що ти завжди добрий до мене” можуть мати значний вплив. Ці твердження допомагають партнеру відчути, що його цінують і визнають за його хороші якості, підкріплюючи позитивну поведінку і посилюючи емоційний зв’язок між вами обома.

“Чим я можу тобі допомогти?”

Пропонуючи допомогу у складних ситуаціях, ви показуєте партнеру, що ви завжди поруч, навіть якщо він може відмовитися від вашої допомоги. Запитання “Чим я можу тобі допомогти?” демонструє вашу готовність підтримати і бути поруч, зміцнюючи партнерство і взаємну підтримку, які є важливими для здорових стосунків.

Як вважає писхологиня, ці прості фрази можуть вирішити конфлікти, посилити позитивну поведінку і поглибити любов між партнерами. Включаючи ці вирази у свою щоденну взаємодію, ви можете побудувати міцніші та люблячіші стосунки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button