Новини

Google Stadia: експерти винесли вердикт “вбивці” ігрових консолей

Фахівці Digital Foundry протестували ігровий сервіс Google Stadia. Всі проекти, протестовані командою Digital Foundry, були цілком іграбельними, але поки Stadia не можна назвати ідеальним сервісом потокової передачі ігор. Результати тестування Stadia порівнювалися c Xbox One X.


Спочатку була протестована затримка введення. У всіх протестованих іграх додаткова затримка введення билa приблизно однаковою і становила 44-56 мілісекунд. Така затримка цілком прийнятна і дозволяє комфортно грати в динамічні шутери від першої особи.

Однак за якістю картинки Stadia іноді перевершує Xbox One X. Наприклад, Shadow of the Tomb Raider на стрімінговому сервісі виглядає набагато краще, ніж консольна версія для Xbox One X, і видає картинку в 4K-розширенні.

Завантаження шутера Destiny 2 відбувається набагато швидше, ніж на консолях: 22,7 секунди проти 116,1 секунди, а також видає відносно стабільні 60 fps замість 30 fps у Xbox One X.

З роздільною здатністю 4K у Stadia справи йдуть не так добре: на великому екрані ігри виглядають не так гарно, як можна очікувати. B RDR 2 використовується реальне розширення 1440p, яке апскейлится до 4K. Крім цього, RDR2 видає лише 30 fps замість заявлених 60 fps.

З плюсів експертами був відзначений швидкий доступ до ігор – на консолях необхідно чекати ніч, поки бажаний тайтл скочується. Також швидкість запуску ігор Stadia значно перевершує сучасні консолі.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button