Новини

Google Stadia: експерти винесли вердикт “вбивці” ігрових консолей

Обговорення
Google Stadia

Фахівці Digital Foundry протестували ігровий сервіс Google Stadia. Всі проекти, протестовані командою Digital Foundry, були цілком іграбельними, але поки Stadia не можна назвати ідеальним сервісом потокової передачі ігор. Результати тестування Stadia порівнювалися c Xbox One X.


Спочатку була протестована затримка введення. У всіх протестованих іграх додаткова затримка введення билa приблизно однаковою і становила 44-56 мілісекунд. Така затримка цілком прийнятна і дозволяє комфортно грати в динамічні шутери від першої особи.

Однак за якістю картинки Stadia іноді перевершує Xbox One X. Наприклад, Shadow of the Tomb Raider на стрімінговому сервісі виглядає набагато краще, ніж консольна версія для Xbox One X, і видає картинку в 4K-розширенні.

Завантаження шутера Destiny 2 відбувається набагато швидше, ніж на консолях: 22,7 секунди проти 116,1 секунди, а також видає відносно стабільні 60 fps замість 30 fps у Xbox One X.

З роздільною здатністю 4K у Stadia справи йдуть не так добре: на великому екрані ігри виглядають не так гарно, як можна очікувати. B RDR 2 використовується реальне розширення 1440p, яке апскейлится до 4K. Крім цього, RDR2 видає лише 30 fps замість заявлених 60 fps.

З плюсів експертами був відзначений швидкий доступ до ігор – на консолях необхідно чекати ніч, поки бажаний тайтл скочується. Також швидкість запуску ігор Stadia значно перевершує сучасні консолі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Популярний смартфон Huawei виявився непридатним для українських реалій

В минуле

Huawei MatePad Pro – найпотужніший планшет на базі Android

В майбутнє

Також буде цікаво