Новини

Візьміть 2 копійочні засоби зі шафки та вимийте ними ванну: сяятиме як нова

Стежити за чистотою всіх приміщень, особливо ванної кімнати, вкрай важливо. Регулярна чистка ванни від забруднень не лише покращує її вигляд, але й перешкоджає розмноженню бактерій та грибків. 

Як часто потрібно мити ванну

Точну цифру не називають навіть досвідчені господині. Частота миття ванни залежить від інтенсивності використання. В середньому мити ванну варто раз-два на тиждень, особливо, якщо її часто використовують. Якщо члени сім’ї віддають перевагу душу, то мити ванну достатньо раз на два тижні. Однак, якщо в ванній виявляється пліснява, відкладення вапняного нальоту або накопичується бруд, то мити її потрібно терміново. Також варто витирати вологу після кожного використання. Тільки так можна попередити появу плям. 

Як відмити ванну до блиску?

Повернути ванні блиск можна двома способами:

  • Сода. Змішайте соду з невеликою кількістю воли до утворення пасти. Далі варто розподілити цю пасту по верхні ванни та залишити на кілька хвилин. Далі потрібно ретельно відчистити ванну за допомогою губки або м’якої щітки. Далі залишається промити ванну чистою водою, щоб позбутися залишків соди та бруду. 
  • Лимонна кислота. Лимонну кислоту потрібно розвести у воді відповідно до інструкції. На один стакан води варто брати дві столові ложки лимонної кислоти. Далі потрібно розподілити цей розчин по всій поверхні ванни і залишити на кілька хвилин. Після цього варто ретельно вимити ванну за допомогою щітки або губки, зосередивши особливу увагу на ділянках з брудом. Далі залишається промити ванну чистою водою, щоб позбутися залишків розчину та протерти її сухою тканиною. 

Процедуру варто чергувати, наприклад, одного тижня мити ванну за допомогою соди, наступного — за допомогою лимонної кислоти. Таким чином можна буде позбутися більшості забруднень. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button