Новини

Залишилося лише 3 дні: популярна мережа магазинів продає продукти на 40% дешевше

В Українців залишилося лише три дні на те, що купити продукти зі знижкою до 40%. Мережа супермаркетів АТБ пропонує українцям приємні ціни на ряд товарів. Встановлено знижки до 40% на молочні та мясні продукти, а також каву та солодощі. 

Акція буде тривати до 28 травня, і дозволить заощадити чималу суму на продуктах.

Які товари можна купити зі знижкою до 40%

Мережа супермаркетів АТБ пропонує українцям приємні ціни на популярні товари. 

  1. Риба та консерви. Ціни на пресерви “Оселедець філе-шматочки в олії” виробництва “Своя лінія” знизилися на третину. Найближчими днями купити їх можна лише по 34,90 за штуку. Також на третину знизили ціну на “Сардини атлантичні в олії”, вони коштують лише 43,90. 
  2. Ковбасні вироби. Куряча ковбача ТМ “Ковбасний ряд” здешевшала одразу на 40%. До акції 300 грамів ковбаси коштували 47,30 гривень, зараз лие 28,30 гривень Також знизилася варість ковбачи “Часникової” від того ж виробника. За кільце вагою 420 грамів просять всього 39,50. 
  3. Кава, чай та шоколад. Майже на сто гривень менше зараз коштує розчинна кава фірми Jacobs Monarch.. Під час акції за 200 грамів просять 240,90 гривень. За 58,50 пропонують придбати чай SHERLOCK Sekrets Classic Bergamo (чорний чай з лимоном та бергамотом). Без акції вартість 100 грамів чаю 83 гривні. Також дешевше можна придбати солодощі, наприклад, молочний шоколад з арахісом та солоною карамеллю Millennium Very Peri зараз коштує лище 24,90. 
  4. Йогурти та морозиво. Також знизи вартість пломбіру з печивом ТМ “Хрещатик”. Раніше порція морозива коштувала 31,90 гривень, а під час акцї лише 19,90 гривень. Так само на третину дешевше можна купити йогурт Дольче з полуницею, під час акції його вартість лише 22,90 гривні. 

Цією можливістю точно варто скористатися, адже можна заощадити чималу суму.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button