Новини

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило інструкцію про те, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

У зв’язку з набуттям чинності закону про мобілізацію українці віком від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними, мають 60 днів для оновлення своїх даних. Щоб уникнути довгих черг та швидко і зручно виконати вимоги закону, це можна зробити у ЦНАПі. Міністерство розробило електронний функціонал для ЦНАПів, щоб спростити процес та зменшити навантаження на військкомати.

Як це працює:

  1. Відвідайте ЦНАП: зверніться до найближчого ЦНАПу з оновленою особистою інформацією.
  2. Надайте та підтвердіть інформацію: Надайте свої дані адміністратору ЦНАПу, який внесе їх до електронної системи.
  3. Автоматичне оновлення: інформація автоматично інтегрується до реєстру “Оберіг”.
  4. Отримайте підтвердження: Ви отримаєте витяг з печаткою та підписом адміністратора ЦНАП, що підтверджує оновлення даних.

Навіть якщо ви не маєте військового квитка, роками не відвідували військкомат або не оновлювали свої дані в ЦНАПі, ви можете пройти цю процедуру. Це забезпечить дотримання закону та захистить вас від штрафів.

Міністерство цифрової трансформації навчило понад 8 300 адміністраторів ЦНАП працювати з новою електронною платформою за допомогою онлайн-тренінгів, інструкцій та відеопосібників.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button