Новини відеоігор

GTA 6 вийде лише на PlayStation і Xbox: принаймні на початку

Видавець відеоігор Take-Two Interactive опублікував фінансовий звіт за фіскальний 2024 рік, з якого було розкрито терміни виходу Grand Theft Auto VI. Документ було опубліковано на сайті компанії.

Згідно зі звітом, вихід Grand Theft Auto VI заплановано на осінь 2025 року. Гра буде доступна на консолях PlayStation 5 і Xbox Series X/S. Інформація про ПК-версію поки не розкривається. Також не виключено, що дата виходу може бути перенесена, унаслідок чого реліз гри відбудеться пізніше осені.

Крім того, видавець оголосив, що Grand Theft Auto V через майже 11 років після виходу продали в кількості 200 млн копій, Red Dead Redemption II, що вийшла 2019 року, продали 64 млн разів, тоді як загальні продажі ковбойської франшизи становили понад 89 млн.

Видавець також анонсував, що на майбутньому заході Summer Game Fest студія 2K анонсує нову частину своєї “найбільшої та найулюбленішої франшизи” 7 червня. З чуток, цією грою виявиться нова Mafia, дія якої розгортається на рубежі 19-20 століть. Історія розповість про молодого Дона Сальєрі, який відомий фанатам ігор серії за першою частиною.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button