Hardnews

Після вимкнення 3G без мережі можуть залишитися і смартфони з 4G

Австралійське управління зв’язку та засобів масової інформації (ACMA) попередило абонентів мобільних операторів, які користуються смартфонами з підтримкою 3G, про вимкнення цієї технології в країні. При цьому на деяких пристроях із підтримкою 4G зв’язок теж може зникнути.

ACMA попередило, що за відключенням 3G послідує неминуче позбавлення абонентів можливості дзвонити, писати повідомлення і користуватися будь-якими функціями зв’язку. Провідні оператори Австралії, Telstra і Optus, оголосили про вимкнення 3G до кінця року, а Vodafone, відома в Австралії як TPG Telecom, уже завершила вимкнення 3G у своїх мережах.

Але втратити зв’язок можуть не тільки користувачі смартфонів з 3G, а й пристроїв, що підтримують 4G без функції VoLTE, які використовують для дзвінків 3G, також втратять зв’язок. І це може стати проблемою.

Так, Австралійська асоціація мобільного зв’язку (AMTA) повідомила, що краще не допускати до такого, оскільки вимкнення торкнеться не тільки смартфонів із 3G, а й планшетів, смарт-годинників, платіжних терміналів, медичних пристроїв і різних засобів екстреного реагування.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button