Новини відеоігор

Assassin’s Creed Shadows перенесе нас у Японію

Французька компанія Ubisoft представила кінематографічний трейлер нової частини серії ігор Assassin’s Creed з підзаголовком Shadows. Відеоролик доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі розробника.

Дія гри розгорнеться у феодальній Японії періоду Сенгоку. Головними героями стануть дівчина-ніндзя і темношкірий самурая Ясуке, які боротимуться за справедливість і мститимуть своїм ворогам. Однією з ключових особливостей гри стане новий рушій Anvil Pipeline, який дасть змогу поліпшити систему паркуру, анімацію і додасть підтримку трасування променів.

Розробкою гри займається студія Ubisoft Quebec, відома за попередніми частинами серії, такими як Assassin’s Creed Odyssey.

Реліз Assassin’s Creed Shadows заплановано на 15 листопада 2024 року. Перший геймплей буде показано на презентації Ubisoft Forward, яка відбудеться 10 червня.

Гра вже доступна для попереднього замовлення в Ubisoft Store, Epic Games Store і PS Store. Залежно від видання Ubisoft просить за Assassin’s Creed Shadows від $70 до $130


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button