Новини

OnePlus готує смартфон з невидимою камерою

На CES 2020 OnePlus показала цікавий смартфон Concept One, Створений на базі OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Його фішка полягає в технології Electrochromic Glass, яка робить потрійну камеру невидимою.

Спеціальний імпульс, що посилається на скло, затемнює його за тим самим принципом, як це працює в автомобілях McLaren. У Лас-Вегасі ми побачили варіант в помаранчевому кольорі шкіряного покриття задньої панелі, а зараз є можливість оцінити версію в чорному кольорі.

Кілька знімків опубліковані компанією разом з інтерв’ю команди розробників. Там розробники, зокрема, розповіли, що калібрування та оптимізація механізму затемнення зайняла три місяці. За цей час було досягнуто мінімальний поріг швидкості переходу скла від затемненого до прозорого (0,7 с), тобто тепер це відбувається швидше, ніж запускається сама камера.

[adsforwp id=”10622″]

Що ж буде з концепцією далі? 

За словами OnePlus, в її кабінетах триває розвиток цього та інших схожих проектів, а широке поширення буде реально тільки в разі хороших відгуків про неї від користувачів та затребуваності на ринку.

Майбутні моделі можуть втратити натуральну шкіру на користь більш правильних з точки зору захисту навколишнього середовища та стійкості до забруднення, при цьому будуть передавати ті ж візуальні й тактильні відчуття. Чи з’явиться OnePlus Concept One хоча б обмеженою партією в продажу і за якою ціною, поки незрозуміло.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button