OnePlus готує смартфон з невидимою камерою

Треба прочитати

На CES 2020 OnePlus показала цікавий смартфон Concept One, Створений на базі OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Його фішка полягає в технології Electrochromic Glass, яка робить потрійну камеру невидимою.


Спеціальний імпульс, що посилається на скло, затемнює його за тим самим принципом, як це працює в автомобілях McLaren. У Лас-Вегасі ми побачили варіант в помаранчевому кольорі шкіряного покриття задньої панелі, а зараз є можливість оцінити версію в чорному кольорі.

Кілька знімків опубліковані компанією разом з інтерв’ю команди розробників. Там розробники, зокрема, розповіли, що калібрування та оптимізація механізму затемнення зайняла три місяці. За цей час було досягнуто мінімальний поріг швидкості переходу скла від затемненого до прозорого (0,7 с), тобто тепер це відбувається швидше, ніж запускається сама камера.

[adsforwp id=”10622″]

Що ж буде з концепцією далі? 

За словами OnePlus, в її кабінетах триває розвиток цього та інших схожих проектів, а широке поширення буде реально тільки в разі хороших відгуків про неї від користувачів та затребуваності на ринку.

Майбутні моделі можуть втратити натуральну шкіру на користь більш правильних з точки зору захисту навколишнього середовища та стійкості до забруднення, при цьому будуть передавати ті ж візуальні й тактильні відчуття. Чи з’явиться OnePlus Concept One хоча б обмеженою партією в продажу і за якою ціною, поки незрозуміло.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей