Новини

Битва камерофонів: Huawei, Honor, Sony проти Xiaomi та Samsung

У минулому році на ринку з’явився смартфон Xiaomi Mi Note 10, який оснащений датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. Зовсім скоро вийдуть Xiaomi Mi 10 та Samsung Galaxy S20 з камерами такого ж розширення.


Однак такі компанії, як Huawei, Honor та Sony вважають, що 100-мегапіксельні датчики зображення – не дуже правильний вибір для смартфонів, принаймні, на даний момент.

Джерела, що працюють в Sony, спростували недавні чутки про те, що компанія Sony робить ще один 100-мегапіксельний сенсор для смартфонів. Раніше компанія вже говорила про те, що поки занадто рано використовувати подібні датчики в смартфонах.

[adsforwp id=”10622″]

При роздільній здатності 108 мегапікселів розмір пікселя складає 0,8 мкм. Sony і Honor вважають, що тільки при розмірі пікселя більше 1 мкм можна забезпечити типову світлочутливість та якість зображення, необхідні для флагмана. У 2020 році флагмани Huawei та Honor будуть використовувати великі базові пікселі.

З попередніх чуток випливає, що Huawei P40 Pro буде комплектуватися виготовленим на замовлення датчиком роздільною здатністю 52 Мп виробництва Sony.

 

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button