Новини

Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4: чи варто переходити?

Попит на переносну електроніку стрімко зростає з кожним днем, а відбувається це за рахунок того, що все більш широке коло людей знаходить таку привабливою для себе і своїх цілей. В даний час найбільш просунутим і привабливим у всіх відносинах наручним гаджетом є Xiaomi Mi Band 4, однак уже незабаром на ринок вийде нова модель, називатися яка буде Xiaomi Mi Band 5. Навіть не дивлячись на те, що зараз вона знаходиться в стадії активної розробки, вже відомо, чим такий гаджет зможе порадувати всіх покупців, і який з них краще собі купити, щоб гарантовано залишитися задоволеним. Втім, звичайно, запуску в продаж нової моделі доведеться почекати.

По частині зовнішнього вигляду обидва наручних гаджета виявляться схожі один на одного, тобто вони мають капсульну форму корпусу, який неможливо розібрати, завдяки чому трекер витримує занурення на глибину до 50 метрів (IP68 +). Доступний зараз у продажу Mi Band 4 володіє 0,95-дюймовим екраном з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, модулем Bluetooth 5.0 LE, а також акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг. У випадку з новеньким Xiaomi Mi Band 5 «залізо» виявиться більш цікавим, тому що даний гаджет зможе похвалитися більшим 1,2-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 360 на 180 пікселів, модулем Bluetooth 5.1 LE і батареєю на 150 мАг.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

За рахунок наявності Bluetooth 5.1 користувачі зможуть без зайвих складнощів з похибкою в кілька сантиметрів визначати місце розташування браслета, завдяки чому його стане можливим вкрай легко знайти в разі, якщо він десь загубиться. Час автономної роботи Xiaomi Mi Band 5 і Mi Band 4 виявиться ідентичним, перебуваючи на рівні 15 – 20 днів на одному заряді. Користувачі більш нової моделі зможуть робити собі ЕКГ, тобто проводити ехокардіограму серця, тим самим виявляючи різні неполадки в роботі серця, а це для багатьох людей може виявитися дуже актуально. Крім того, нова модель повинна отримати модулі для відстеження рівня води в організмі і стану стресу. На основі таких даних трекер буде давати персональні рекомендації.

Xiaomi Mi Band 5 Pro

Втім, буде в новій моделі і ще одна велика перевага. Її міжнародна версія, доступна в Україні, Європі та інших країнах світу за межами Китаю, отримає повноцінний модуль NFC з підтримкою платіжної системи Google Pay і її аналогів, завдяки чому за допомогою наручного гаджета стане можливим проводити оплату будь-яких покупок. Таким чином, навіть за скромними підрахунками, новенький Xiaomi Mi Band 5 «зробить» свого попередника у всьому, так як він володіє більшим дисплеєм, більш сучасним технічним оснащенням, розширеними функціональними можливостями і іншими перевагами.

 

Xiaomi Mi Band 5 і Band 4

При цьому коштувати новинка буде 219 юанів (800 гривень), що майже відповідає ціннику доступного зараз Xiaomi Mi Band 4 в китайській модифікації з чіпом NFC, який працює тільки з платіжною системою Mi Pay. Таким чином, чекати запуску в продаж нової моделі абсолютно точно варто, так як вона краще в усіх відношеннях. Очікується, що її анонсують і зроблять доступною всім покупцям вже в першій половині наступного 2020 року, тобто вже через кілька місяців.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button