Новини

Бюджетний iPhone дійсно побачить світ: Bloomberg

Постачальники Apple планують в лютому розпочати складання нового «бюджетного» iPhone,  про це повідомили джерела Bloomberg. Очікується, що найдорожча технологічна компанія світу представить новий пристрій вже в березні, стверджує один зі співрозмовників агентства. Виробляти пристрій будуть три підприємства на Тайвані, кажуть джерела.

Новий пристрій буде виглядати як iPhone 8, який Apple представила в 2017 році, і отримає екран діагоналлю 4,7 дюйма, про це ще минулої осені писав Nikkei Asian Review. За його даними, пристрій за основними технічними характеристиками не буде відрізнятися від флагманів Apple, які вона представила в вересні 2019 го – iPhone 11 і iPhone 11 Pro. У новому пристрої буде датчик відбитків пальців Touch ID, вбудований в кнопку домашнього екрану, хоча в останніх моделях iPhone Apple використовує розпізнавання особи Face ID, додає Bloomberg.

iPhone

Слід додати, що в деяких магазинах, зокрема в https://nillkincase.com.ua/, вже з’явилися чохли для цієї новинки.

Новий iPhone стане першим пристроєм Apple в нижчому ціновому сегменті, ніж основна лінійка iPhone, з випуску iPhone SE, представленого в 2016 році. iPhone SE теж був представлений в корпусі від більш старої моделі – iPhone 5s. Він на старті продажів коштував $ 399, а iPhone 8 зараз офіційно продається за $ 449, відзначає Bloomberg. Портал MacRumors прогнозував , що стартова ціна нового бюджетного iPhone складе ті ж $ 399. Тобто в Україні ми можемо розраховувати на 10000 гривень.

iPhone SE
iPhone SE

 Більш доступні iPhone виявилися популярними у покупців, і більш низька ціна може допомогти Apple в конкуренції на швидкозростаючих і менш заможних ринках, як, наприклад, Індія та Україна, пояснює агентство. Основні iPhone компанія теж оновить в цьому році: вони отримають підтримку мереж 5G, більш швидкий процесор і нову 3D-камеру, стверджує Bloomberg.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button