Новини

Лідерство Huawei у мережах 5G піддали сумніву

5G

Генеральний директор компанії Ericsson Берье Екхольм (Borje Ekholm) публічно заявив, що жодна інша компанія в світі не випереджає Ericsson, якщо говорити про індустрію 5G.


Глава шведської компанії зробив цю заяву на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який визнав, що на ринку створюється певна невизначеність у зв’язку з проблемами, з якими стикається Huawei.

5G

До речі, як зазначили джерела, Берье Екхольм не уточнив, що конкретно він мав на увазі, кажучи про те, що ніхто не випереджає його компанію. Незрозуміло, чи йде мова про інтенсивність використання устаткування 5G при розгортанні нових мереж, кількості отриманих контрактів, рівні прогресу або кількості патентів.

Сьогодні основними гравцями в секторі устаткування 5G є Huawei, Nokia, Ericsson і ще кілька компаній. Huawei та засоби масової інформації стверджують, що саме Huawei лідирує за кількістю контрактів та обсягами поставок обладнання 5G.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, яку модель скопіював очікуваний Pocophone X2

В минуле

Apple, Huawei, Xiaomi отримали зарядку потужністю 105 Вт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle