Новини

Битва за зум між флагманами Samsung та Huawei обіцяє бути гарячою

У мережі тривають обговорення різних підходів до оптичного і гібридного наближення в камерах смартфонів 2020 року.


Найбільш помітними з цієї точки зору стануть Samsung Galaxy S20 Ultra і Huawei P40 Pro. Згідно з останніми даними, корейський флагман отримає гібридний зум 100х, тоді як його китайський опонент запропонує «чесне» оптичне наближення 10х.

Цікаву інформацію подав @UniverseIce, «заслужене» джерело витоків по Samsung. Згідно з його даними, Galaxy S20 Ultra отримає 48-Мп сенсор Sony IMX586, який здобув популярність у 2019 році, коли багато флагманських смартфонів (Xiaomi Mi 9, Meizu 16s / Pro, OPPO Reno 10x Edition і інші) використовували його в якості основного. У випадку з Samsung, на цей сенсор буде накладена перископ-оптика з апаратним наближенням 5х, а з кропом пікселів в режимі 12 Мп – 10х.

[adsforwp id=”10622″]

зум

Що стосується Huawei, то інформатор вказує на 8-Мп сенсор Sony IMX520 з нативним оптичним зумом 10х. Нагадаємо, Huawei P30 Pro запропонував п’ятикратний оптичний і п’ятдесятикратний цифровий зум.

Такі ж можливості забезпечує Xiaomi Mi Note 10, хоча у нього і немає перископ-камери сценарії використання такого зуму залишаються досить сумнівними, не кажучи вже про подвоєний. Можливо, Samsung і Huawei запропонують парочку разом з Galaxy S20 Ultra і P40 Pro відповідно.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button