Новини

В мережу виклали фото майбутнього флагмана Nokia

Задовго до передбачуваного анонса наступника смартфона Nokia 9 PureView з п’ятьма камерами в мережі з’явилася перша інформація про майбутню новинку. Новий витік розкрив не тільки очікувану назву, а й ключові специфікації неанонсованого пристрою, а також дату його анонсу.

Раніше мережеві джерела припускали, що таким флагманом бренду стане модель Nokia 9.1 PureView з процесором Snapdragon 855, оскільки смартфон, що вийшов в лютому минулого року був побудований на чіпі Snapdragon 845.

Nokia 9 PureView

Проте, за даними інсайдерів, компанія відмовилася від випуску «проміжного варіанту», і презентує новий гаджет з передбачуваною назвою Nokia 9.2, «серцем» якого стане мобільна платформа Snapdragon 865.

[adsforwp id=”10622″]

Крім флагманського процесора, пристрою приписують оновлений модуль камери з застосуванням технологій компанії Toshiba. Роздільна здатність фронтального модуля смартфона, за даними джерел мережі, складе від 32 до 48 мегапікселів. Очікується і поява функції бездротової зарядки.

Інсайдери запевняють, що презентація Nokia 9.2 відбудеться в першій половині 2020 року. Що стосується майбутньої виставки MWC, яка традиційно проходить в лютому, то на неї Nokia привезе смартфон, побудований на базі процесора Snapdragon 765 з підтримкою 5G-мереж. За непідтвердженою інформацією, бренд також працює над власним гнучким смартфоном, анонс якого може відбутися в кінці 2020 року – початку 2021 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button