Softnews

Користувачі Windows 11 отримають більше свободи

Корпорація Microsoft продовжить скорочувати кількість вбудованих у Windows 11 додатків. У бета-версії операційної системи для розробників було виявлено можливість видалення програм “Фото” і “Камера”, повідомляє портал WindowsLatest.

Видалення цих додатків стало доступним у Windows 11 для розробників із номером збірки 23585. Раніше Microsoft видалила з Windows 11 додатки “Фільми і ТБ” і “Карти”, а в майбутніх релізах очікується видалення Tips, WordPad і Cortana. Точні терміни появи цих функцій не повідомляються.

Windows 11

На думку експертів, у такий спосіб Microsoft бажає надати користувачам Windows можливість видалити невикористовувані ними додатки, тим самим прискоривши роботу системи.

Влітку 2023 року Microsoft офіційно припинила підтримку голосового асистента Cortana на Windows 10 і 11. Додаток з’явився в операційній системі 2015 року, проте так і не став популярним у користувачів.

Цього року корпорація також анонсувала появу в Windows 11 вбудованого асистента на базі штучного інтелекту GPT-4 під назвою Copilot.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button