Новини

Перед презентацією Sony PlayStation 5, з’явились цікаві деталі

Обговорення
Sony PlayStation 5

Компанія Sony продовжує нагнітати галас навколо ігрової приставки нового покоління PlayStation 5. Навмисно чи випадково, але на офіційному французькому сайті PlayStation з’явилися нові подробиці.


Sony PlayStation 5

На сторінці, присвяченій порівнянню версій PlayStation 4, в одному рядку таблиці зазначається їх сумісність з контролерами DualShock. Так ось, всі три порівнювані варіації PlayStation 4, PlayStation 4 Slim та PlayStation 4 Pro підтримують як DualShock 4, так і поки не презентований контролер DualShock 5, який має дебютувати разом з PlayStation 5. 

Таким чином, DualShock 5 виявиться сумісний з ігровими приставками минулого покоління, коли PlayStation 5 надійде в продаж. 

Sony Interactive Entertainment випустить PlayStation 5 до різдвяного сезону продажів 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Захист iPhone виявився фікцією

В минуле

Vodafone представил новый доступный тарифный план

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.