Новини

Стала відома ймовірна дата анонсу PlayStation 5

Sony на CES 2020 підтвердила логотип, неймінг і ряд подробиць PlayStation 5, але офіційний анонс все ще не відбувся. Не позначена і дата цієї найповнішою презентації. Дата релізу окреслена лише «святковим сезоном 2020» (листопад-грудень).


Однак ігрові спільноти висунули припущення, що консоль нового покоління з’явиться перед публікою в лютому, на заході Experience PlayStation в Нью-Йорку. Саме там будуть відзначати 25-річчя PlayStation.

Очікується, що на заході, який стартує в День всіх закоханих, 14 лютого, і триватиме кілька днів, буде презентована ​​сама PS5, а також кілька ексклюзивів з її стартової лінійки. Що це будуть за ігри, поки невідомо. Відзначимо, PS4 побачила світ 20 лютого 2013 року, а світові продажі стартували 15 листопада того ж року.

[adsforwp id=”10622″]

Sony PlayStation 5

Підсумовуючи всю доступну сьогодні інформацію, отримуємо по PlayStation 5 такі факти: восьмиядерний процесор Ryzen на 7-нм архітектурі Zen 2, GPU Oberon з технологією трасування променів для істотного приросту графічної продуктивності, високошвидкісні SSD-накопичувачі, Blu-Ray-привід з UHD, вивід аудіо усіх передових стандартів, зворотна сумісність з іграми PS1-PS4, новий Dualshock з адаптивними курками, новий призначений для користувача інтерфейс з упором на соціальні функції.

Попередні дані про ціну – $ 499 в США і 14-16 тис. гривень в Україні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button