Новини

Захист iPhone виявився фікцією

Обговорення
iPhone 11 - єдиний флагман-2019 з роздільною здатністю екрану нижче Full HD. І один з небагатьох з IPS
iPhone 11 - єдиний флагман-2019 з роздільною здатністю екрану нижче Full HD. І один з небагатьох з IPS

Протягом багатьох років компанія Apple ставила на чільне місце безпеку даних користувачів, приділяючи особливу увагу захищеності своїх смартфонів від злому.


Можливо, ви пам’ятаєте історію 2015 року з iPhone терориста, який Apple відмовилася розблокувати для ФБР. Саме тоді й зародився інструмент GrayKey, який зараз отримав велику популярність серед спецслужб США.

GrayKey

11 жовтня минулого року у Бариса Алі Коха був вилучений iPhone 11 Pro Max, а вже 30 жовтня ФБР отримало ордер на обшук, що, за інформацією джерела, могло означати злом даних новітнього девайса Apple. Барис Алі Кох звинувачується в сприянні втечі з країни свого брата, який скоїв кримінальний злочин. 

Пізніше, в одному зі звітів з’ясувалося, що ФБР дійсно успішно застосували комплекс GrayKey для злому iPhone. Для простих користувачів ця новина означає лише одне – ваша конфіденційність залежить тільки від вас і ніякі «захищені» смартфони не є панацеєю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi готує випуск наступника Pocophone F1

В минуле

Перед презентацією Sony PlayStation 5, з’явились цікаві деталі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.