Новини

Порівняли камери майбутніх флагманів від Samsung і Huawei

Обговорення
Huawei P40 Pro

Інсайдер, що спеціалізується на витоках щодо смартфонів Huawei, опублікував діаграму, що наочно демонструє можливості основних камер трьох перспективних флагманів – Samsung Galaxy S11, Galaxy S11 + і Huawei P40 Pro. По піках можна зрозуміти, на боці якого смартфона перевага.


Наочне порівняння камер Samsung Galaxy S11, S11 + і Huawei P40 Pro

Наочне порівняння камер Samsung Galaxy S11, S11 + і Huawei P40 Pro

Вся справа в роздільній здатності датчиків. За даними інсайдера, Samsung не сильно зрушиться в цьому плані в моделі Galaxy S11. Так, роздільна здатність датчика, сполученого з телеоб’єктивом, що забезпечує триразовий зум, складе 64 Мп, але ось дозвіл основного датчика, і датчика, сполученого з надширококутним об’єктивом, складе все ті ж самі 12 Мп, від яких ніяк не можуть позбутися флагмани компанії протягом вже декількох років.

Буде 12-мегапіксельний сенсор і в Galaxy S11 + – в модулі з надширококутним об’єктивом. Але в модулі з п’ятикратним оптичним зумом буде використовуватися матриця на 48 Мп, а роздільна здатність датчика основної камери складе 108 Мп.

Але Huawei P40 Pro все одно виглядає привабливіше. По-перше, роздільна здатність основного датчика складе 54 Мп, а датчика, сполученого з надширококутним об’єктивом – значні 40 Мп. У модулі, що забезпечує 10-кратний зум (хоча вчора говорилося про 16-кратний) очікується датчик на 8 або 16 Мп.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Акумулятори нових iPhone ледь доживають до кінця гарантії

В минуле

Смартфони на MIUI 11 отримала функціонал Xiaomi Mi Band 4

В майбутнє

Також буде цікаво