Новини

США називають співпрацю з Huawei «справжнім безумством»

Уряд Великобританії готується прийняти рішення про те, чи дозволяти Huawei брати участь в створенні ключової частини національної 5G-інфраструктури.


У зв’язку з цим офіційні особи США виступили з різким коментарем. Влада США заявила, що цей крок Великобританії може поставити під загрозу обмін розвідданими між країнами. Високопоставлені офіційні особи США відвідали Лондон в понеділок, настійно рекомендуючи відмовитися від самої ідеї використання обладнання Huawei.

Чиновники привезли з собою документи, які, як стверджують джерела, поставили під сумнів власну технічну оцінку британської розвідки про безпеку 5G-обладнання Huawei. Американські джерела відмовилися коментувати зміст документів, заявивши, що згода на використання подібного обладнання буде «справжнім безумством».

[adsforwp id=”10622″]

Huawei-5g

США попереджають, що всі наслідки приходу епохи 5G настільки погано усвідомлені, що найбезпечніше і краще рішення – повністю виключити китайську компанію зі списку постачальників.

Huawei наполягає на тому, що її обладнання повністю безпечне і пропонує підписати «угоду про відсутність шпигунства» з країнами, які побоюються використовувати її технології.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button