Новини

Камера середнячка виявилась на рівні флагмана Nokia 9 PureView

Черговою «жертвою» фахівців DxOMark став смартфон Nokia 7.2. Точніше, не сам смартфон, а його основна камера. Результати всебічного її тестування виявилися дуже цікавими: модель середнього рівня виступила на рівні з флагманом Nokia 9 PureView.


камера Nokia 7.2

Обидві моделі отримали в зірковому рейтингу DxOMark 85 балів. Варто сказати, що такий результат обумовлений швидше провалом Nokia 9 PureView, а не дуже хорошим виступом Nokia 7.2. Проте, факт залишається фактом.

За зйомку фото Nokia 7.2 отримав 90 балів, за відеозйомку – 75 балів. Для порівняння, Nokia 9 PureView за фотозйомку отримав 88 балів, за зйомку відео – 80 балів.

[adsforwp id=”10622″]

Фахівці оцінили точну експозицію і «приємні» кольори в більшості умов зйомки, а також широкий динамічний діапазон. З мінусів – шуми, помилки автофокусу, розбіжність різкості на різних ділянках знімка.

Відео хвалять за ефективну стабілізацію і низький рівень шуму в більшості умов, а лають за дуже повільний автофокус. Словом, якби система автофокусування в Nokia 7.2 працювала чіткіше, то напевно смартфон зміг би перевершити Nokia 9 PureView.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button