Новини

Камера середнячка виявилась на рівні флагмана Nokia 9 PureView

Обговорення
Nokia 7.2

Черговою «жертвою» фахівців DxOMark став смартфон Nokia 7.2. Точніше, не сам смартфон, а його основна камера. Результати всебічного її тестування виявилися дуже цікавими: модель середнього рівня виступила на рівні з флагманом Nokia 9 PureView.


камера Nokia 7.2

Обидві моделі отримали в зірковому рейтингу DxOMark 85 балів. Варто сказати, що такий результат обумовлений швидше провалом Nokia 9 PureView, а не дуже хорошим виступом Nokia 7.2. Проте, факт залишається фактом.

За зйомку фото Nokia 7.2 отримав 90 балів, за відеозйомку – 75 балів. Для порівняння, Nokia 9 PureView за фотозйомку отримав 88 балів, за зйомку відео – 80 балів.

Фахівці оцінили точну експозицію і «приємні» кольори в більшості умов зйомки, а також широкий динамічний діапазон. З мінусів – шуми, помилки автофокусу, розбіжність різкості на різних ділянках знімка.

Відео хвалять за ефективну стабілізацію і низький рівень шуму в більшості умов, а лають за дуже повільний автофокус. Словом, якби система автофокусування в Nokia 7.2 працювала чіткіше, то напевно смартфон зміг би перевершити Nokia 9 PureView.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новый сотовый оператор раздает пакеты бесплатно и платит деньги за рекомендации

В минуле

У Apple повід для гордості: кількість смартфонів iPhone – 2 млрд. одиниць

В майбутнє

Також буде цікаво