Новини

Xiaomi заявила про вихід MIUI 12 для своїх смартфонів

У минулому році Xiaomi випустила нову фірмову оболонку MIUI 11, а сьогодні китайський бренд підтвердив, що користувальницький інтерфейс наступного покоління MIUI 12 офіційно перебуває в стадії розробки. Також було підтверджено, що запуск фінальної версії MIUI 12 відбудеться в цьому році, ймовірно, в серпні-вересні.


Як і заведено у даного виробника, перший анонс є формальним. Поки що у нас є тільки попередній логотип, але подробиці Xiaomi буде публікувати по крупинках протягом наступних кількох тижнів.

Розробка MIUI 12 триває близько півроку, а бета-тестування має розпочатися вже в березні-квітні цього року. Список пристроїв Xiaomi і Redmi, які отримають оновлення, повинен з’явитися в лютому-березні.

MIUI 12

Варто відзначити, що MIUI є одним з перших продуктів Xiaomi, який був запущений в 2010 році і регулярно оновлюється. Оболонка MIUI 12 стане ювілейною, разом з її випуском компанія відсвяткує своє 10-річчя. Першим смартфоном, користувачі якого зможуть протестувати нову оболонку, повинен стати Xiaomi Mi 10.

Раніше повідомлялося, що в MIUI 12 буде покращена робота загальносистемного нічного режиму, також очікується подальше поліпшення візуальної частини, нові анімації, шпалери, нові звуки і так далі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button