Новини

Який виробник копіює рішення Samsung

На початку минулого року ходили розмови про те, що LG припинить випуск лінійки смартфонів G, проте свіжі дані вказують на те, що чутки були багато в чому перебільшеними. Інсайдер OnLeaks опублікував рендери і відеоролик за участю смартфона LG G9. Ці рендери були створені на базі креслень, доступ до яких отримав інсайдер.


LG G9

При погляді на задню панель відразу ж виникають асоціації з флагманськими смартфонами конкуруючої компанії Samsung. Втім, цей дизайн не можна назвати унікальним, тому що схожа горизонтальна компоновка модулів основної камери була присутня і в LG V50, і в LG G8. Однак зовні, якщо говорити про камери, новинка все одно більше нагадує Samsung Galaxy S10 Plus або Galaxy S10 5G. Якщо не згадувати LG G5 із здвоєним основною камерою, модулі якої були розташовані горизонтально.

LG G9

Сканера відбитків пальців на задній панелі немає, це означає, що новий телефон буде використовувати підекранний дактилоскопічний датчик. Цікаво те, що дисплей смартфона є напрочуд плоским, тоді як інші виробники заграють з сильними скругленнями з боків екрану.LG G9

Діагональ екрану складе від 6,7 до 6,9 дюйма. Для фронтальної камери передбачений каплевидний виріз в центральній верхній частині екрану. LG, схоже, не збирається копіювати дизайнерське рішення з отвором під фронтальну камеру в кутку екрану.

LG G9

Примітно те, що у LG G9 є роз’єм 3,5 мм для підключення навушників. Додатково варто відзначити слот для SIM-карти зверху і кнопку для запуску персонального помічника Google Assistant, яка розташовується праворуч.

Очікується, що LG G9 буде презентований на виставці Mobile World Congress, яка пройде в кінці лютого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button