Новини

Redmi Note 8 Pro повністю втрачає працездатність після прошивки

Випущений в кінці літа Redmi Note 8 Pro викликав безліч суперечок серед користувачів через обраний виробником процесор MediaTek Helio G90T замість чіпа від Qualcomm. Для вирішення проблеми з наявністю кастомних прошивок були опубліковані вихідники ядра смартфона. Однак на користувачів чекали більш серйозні неприємності.


Розробники з XDA і звичайні користувачі почали повідомляти про «оцеглювання» Redmi Note 8 Pro при спробі прошивки кастомного рекавері і навіть при оновленні MIUI через рекавері. Це не рідкість, коли відсутні стабільні прошивки і налагоджене ПЗ, але в цьому випадку у спільноти поки що немає жодних інструментів для повернення своїх смартфонів до нормального стану.

[adsforwp id=”10622″]

Пристрої на базі процесорів Qualcomm Snapdragon можуть бути прошиті за допомогою команд fastboot, але для смартфонів на MediaTek потрібне спеціальне програмне забезпечення SPFlashTool. Воно сумісне з Redmi Note 8 Pro, але вимагає наявності авторизованого облікового запису Xiaomi. У звичайних користувачів і сторонніх розробників такого запису немає.

Зараз власники Redmi Note 8 просять компанію надати їм модифіковану версію SPFlashTool, що не вимагає авторизованого облікового запису Xiaomi.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button