Новини

Sony PlayStation 5 покращить графіку в старих іграх

Обговорення
Sony PlayStation 5

Як пише китайське видання з посиланням на блогера HipHopGamer, приставка PlayStation 5 забезпечить відмінну зворотну сумісність: вона дозволить грати в ігри, зроблені для всіх попередніх версій консолей PlayStation. Але навіть не це найголовніше.


Як повідомляється, Sony працює над спеціальним двіжком «remake engine», за рахунок якого і буде забезпечуватися сумісність. Так ось цей двіжок здатний застосовувати потенціал нового обладнання і нового ПО для старих ігор. Тобто приставка не тільки дозволить грати в них, а й, наприклад, робити це з новими ефектами, а картинку виводити на телевізор з роздільною здатністю 4К. Так що старі ігри в очах користувачів PlayStation 5 заграють новими фарбами.

І хоча поки ця інформація не підтверджена, але репутація блогера говорить про те, що все так і буде. Більше подробиць про PlayStation 5 очікується на виставці CES 2020 7 січня. Ну а замовити консоль можна буде вже в березні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi поставила “крест” на будущем этих смартфонов

В минуле

Нарешті, компанія Huawei почала продажі власних ноутбуків

В майбутнє

Також буде цікаво