Новини

Xiaomi готує випуск нового годинника Watch Color з NFC, GPS, барометром і датчиком ЧСС

Компанія Xiaomi недавно випустила перший розумний годинник під власним брендом. Тепер компанія анонсувала черговий гаджет під назвою Xiaomi Watch Color.


Як випливає з назви, у цьому новому розумному годиннику є підтримка різнокольорових ремінців, які, як стверджує компанія, підходять для обох статей і для найрізноманітніших випадків.

Незважаючи на те, що компанія оголосила про швидкий випуск годинника Xiaomi Watch Color, вона ще не розкрила подробиць, пов’язаних з їх специфікаціями, варіантами пам’яті і цінами. Проте, Xiaomi підтвердила, що розумний годинник буде доступний для покупки в Китаї з 3 січня.

Xiaomi Watch Color

Якщо вірити чуткам, то цей майбутній гаджет від китайської компанії, як очікується, буде мати такий самий набір функцій і можливостей, що і Huami Amazfit GTR. Вони обладнані модулями NFC і підтримують платіжну систему AliPay. Також передбачений Bluetooth, приймач GPS / ГЛОНАСС, барометр, датчик частоти серцевих скорочень. Є і водозахист – 5 ATM (тобто плавати з годинником можна, але пірнати не можна).

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button