Новини

Безлімітний 4G та 300 хвилин за 2 гривні в день: Vodafone запустив новий тариф

Vodafone
Vodafone

На українському ринку телекомунікаційних послуг іде жвава боротьба за абонентів. Оператори “великої” трійки для збільшення прибутку обрали різні стратегії, якщо lifecell намагається залучити нових клієнтів відвертим демпінгом (наприклад тариф “Залізна двадцятка” за 20 гривень на місяць – прим.ред) то Київстар і Vodafone пішли зовсім іншим шляхом, ціни на їх тарифи зовсім не маленькі, але набір можливостей часто дуже вражаючий.


300 хвилин за 2,5 гривні в день, сама стільки компанія Vodafone вирішила включити у свій новий тарифний план. Причому використовувати їх, на відміну від Київстар, дозволено і на міські номери, а не лише на мобільні мережі. Якщо цих хвилин виявиться мало, то за 25 гривень ви отримає додатково 400 хвилин, тобто всього 700.

Vodafone

Не забули про користувачів інтернету, він тут класично “безлімітний”, тобто в день надається 3 Гб трaфіку на максимальній швидкості, а далі її “рубають” до 128 кб/с.

[adsforwp id=”10622″]

Нажаль тариф діє не по всій Україні. За такою ціною він доступний на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м. Кривий Ріг з 22.03.2019 р. на постійній основі.

Весь цей набір можливостей пропоную тарифний план “Vodafone SuperNet Turbo”, вартість якого становить 75 гривень в місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Бюджетний смартфон від Google вперше показали на фото

В минуле

Безлимитный 4G и 300 минут за 2 гривны в день: Vodafone запустил новый тариф

В майбутнє

Також буде цікаво