Новини

Microsoft змусить користувачів платити за Windows 10 щомісяця

Розробники програмного забезпечення все частіше віддають перевагу системі підписок. Такий метод дозволяє постійно отримувати дохід від своїх продуктів, щоб продовжувати їх розвивати. Microsoft також не виняток. Вона вже пропонує пакет офісних додатків та інших сервісів по регулярній оплаті. А незабаром до такої поширеної моделі може приєднатися і Windows 10. 


Microsoft 365 Business включає безліч продуктів, які доступні на різних пристроях в будь-який час і в будь-якому місці. Оформивши підписку, користувачі постійно отримують доступ до актуальної версії Outlook, Word, Excel і безлічі інших додатків.

Згідно з даними інсайдерів, Microsoft може випустити аналогічну програму і для пересічних користувачів. І, як повідомляється, до складу Microsoft 365, крім усього іншого, буде входити і операційна система Windows 10.

Microsoft 365

Очікується, що програма Microsoft 365 буде націлена на нових клієнтів. Всі ті, хто вже володіє ліцензією на який-небудь продукт, включаючи будь-яку версію Windows 10, зможе продовжити ним користуватися. Пропозиція полягає в об’єднанні всіх потрібних користувачеві програм в єдине ціле, з можливістю оплачувати їх відповідно до тарифу щомісячної передплати.

Інсайдери уточнюють, що для тих, хто вибере варіант підписки на ОС Windows 10, Microsoft може запропонувати доступ до ряду ексклюзивних функцій. Про що саме йдеться, а також коли це станеться, не уточнюється.

 

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

  1. Если это программное обеспечение сильно подорожает то люди уйдут на другие операционные системы и все. Microsoft вместо ожидаемых прибылей получит уменьшение пользователей и как результат убытки.

  2. Как ни крути, окна от мелкомягких самая ходовая ос, в том числе и для бизнеса. Подписочная модель разве-что с принудительной платой за офис и может какие-то другие сервисы (бред)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button