Новини

Xiaomi Mi Mix 4 і Mi Note 10 вперше покрасувались в живу

Обговорення
Xiaomi Mi Mix 4

У мережі вже деякий час ведуться запеклі дискусії про те, чи існує смартфон Xiaomi Mi Mix 4 і, якщо так, то коли можна очікувати його офіційного дебюту. Окрему загадку представляє модель Xiaomi Mi Note 10, яка за чутками теж готується до виходу.


 Ресурс SlashLeaks, який спеціалізується на зборі різного роду витоків виявив в китайській соціальній мережі новий доказ не тільки існування обох моделей, але і їх швидкий вихід. 

На знайдених фото видно два смартфона у включеному і повністю робочому стані на тлі роздрібної коробки з брендом Mix. Як стверджує джерело, на фото показані «справжні» Xiaomi Mi Mix 4 і Mi Note 10. Звичайно, з огляду на рівень якості та ступінь «замазанності» фотографій, не можна виключати звичайну підробку.  

Xiaomi Mi Mix 4 і Mi Note 10

Вчора в мережі вже з’явилося перше реалістичне живе фото Xiaomi Mi Mix 4. А ось подібний витік щодо Xiaomi Mi Note 10 виявилася нежиттєздатною – замість смартфона Xiaomi на фото показаний OnePlus 7 Pro з встановленою MIUI 11 . 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Забудьте про AirPods. Apple готує дорогущі AirPods Pro

В минуле

Китайці представили дешевий клон iPhone 11 з великим акумулятором

В майбутнє

Також буде цікаво