Новини

Компанія Vivo отримала патент на унікальне розміщення камер в смартфонах

На ринку вже представлено кілька моделей, в дисплей яких врізана не одна, а дві камери. Проте, бренд Vivo вирішив піти ще далі. Компанія запатентувала кілька дизайнів гаджета, на лицьовій грані якого розташувалися відразу чотири датчика.


Vivo

У базі Національної адміністрації інтелектуальної власності Китаю (CNIPA) описані три різні варіанти дизайну смартфонів, які оснащені чотирма селфі-камерами. Кожен з них по-своєму унікальний.

Vivo

На одній ілюстрації камери розмістилися в кожному кутку пристрою. На другому продемонстровано розміщення датчиків попарно на лівій і правій стороні у верхній частині дисплея з невеликою чорною областю між ними. Нарешті, третій дизайн передбачає установку чотирьох незалежних камер по дві в кожному кутку без будь-яких додаткових неактивних областей.

Vivo

Виробник призводить схематичне зображення тильної сторони корпусу, на якій розмістилися три об’єктива і світлодіодний спалах. Чи планує Vivo випускати смартфон з подібним компонуванням камер – невідомо. Поки даний дизайн існує виключно у вигляді концептуальних креслень.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter



Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button