Компанія Vivo отримала патент на унікальне розміщення камер в смартфонах

Зараз на головній

На ринку вже представлено кілька моделей, в дисплей яких врізана не одна, а дві камери. Проте, бренд Vivo вирішив піти ще далі. Компанія запатентувала кілька дизайнів гаджета, на лицьовій грані якого розташувалися відразу чотири датчика.


Vivo

У базі Національної адміністрації інтелектуальної власності Китаю (CNIPA) описані три різні варіанти дизайну смартфонів, які оснащені чотирма селфі-камерами. Кожен з них по-своєму унікальний.

Vivo

На одній ілюстрації камери розмістилися в кожному кутку пристрою. На другому продемонстровано розміщення датчиків попарно на лівій і правій стороні у верхній частині дисплея з невеликою чорною областю між ними. Нарешті, третій дизайн передбачає установку чотирьох незалежних камер по дві в кожному кутку без будь-яких додаткових неактивних областей.

Vivo

Виробник призводить схематичне зображення тильної сторони корпусу, на якій розмістилися три об’єктива і світлодіодний спалах. Чи планує Vivo випускати смартфон з подібним компонуванням камер – невідомо. Поки даний дизайн існує виключно у вигляді концептуальних креслень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей