Новини

Samsung працює над інноваційним форм-фактором телефону, який “розтягується”

Компанія Samsung випустила один з перших складних смартфонів на ринку і вже готується до релізу ще одного. Судячи з патентів компанії, корпорація працює над різними варіантами форм-факторів майбутніх смартфонів. Один з них може отримати дисплей, який розширюється.


Samsung розробляє смартфон з дисплеєм, що розтягується

У новому патенті Samsung описується незвичайний смартфон, який при бажанні можна збільшувати в розмірах. Конструкція за своїм принципом нагадує слайдер, тільки вгору зсувається не частина корпусу, а дисплей. У складеному стані екран загинається усередині нижньої частини корпусу, а при розкритті виїжджає нагору.

Таким чином, у користувача може бути компактний пристрій, з якого зручно подзвонити, швидко відповісти на повідомлення і т. д. Якщо ж потрібно подивитися відео, пограти в ігри або виконати інші більш складні дії, то екран можна помітно збільшити в розмірах. 

Смартфон, який при бажанні можна збільшувати в розмірах

У патенті також говориться, що при зміні розміру екрану призначений для користувача інтерфейс автоматично адаптується за допомогою спеціального датчика, який відстежує стан пристрою в режимі реального часу.

Поки незрозуміло, як скоро Samsung планує випустити подібний девайс.

Джерело: gizchina.com

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button