iPhone допоміг дівчині повернути викрадену машину
Обговорення

Сучасні смартфони оснащені різними функціями для захисту особистих даних. Часом їх корисність може виявитися набагато вищою, ніж можна собі уявити. 19-річна мешканка штату Айова повідомила, що завдяки своєму телефону і програмі Find My Phone змогла повернути викрадену автівку.


Find my iPhone

Після того як пожежа забрала будинок 19-річної Вікторії О’Коннор, дівчина буквально оселилася в своєму автомобілі. У ньому зберігалися всі її особисті речі, гроші та смартфон. У якийсь момент вона вийшла з машини, забувши в ній свій iPhone і ключі. Повернувшись через деякий час, вона зрозуміла, що автомобіль викрадено.

Скориставшись смартфоном знайомого, вона включила функцію пошуку телефону і за допомогою поліції змогла відстежити будинок, де жили зловмисники. Після нетривалих пошуків співробітникам правоохоронних органів вдалося виявити машину і повернути її законній власниці. Правда, гаманця і самого смартфона в авто вже не було. Наступні спроби відшукати iPhone ні до чого не привели.

Find my iPhone

Невідомо, чи зможе Вікторія знайти свій смартфон. Як вважають експерти, проблема в тому, що вона використовувала застарілу версію iOS, в якій ця функція пошуку не така точна, як «Локатор» в iOS 13.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Криптовалюта Facebook: відмивання грошей, фінансування тероризму, чи переворот грошової системи?

В минуле

Action Launcher: дозволить зацінити Android 10 на старому телефоні

В майбутнє

Також буде цікаво