Новини

iPhone допоміг дівчині повернути викрадену машину

Обговорення
iPhone допоміг дівчині повернути викрадену машину

Сучасні смартфони оснащені різними функціями для захисту особистих даних. Часом їх корисність може виявитися набагато вищою, ніж можна собі уявити. 19-річна мешканка штату Айова повідомила, що завдяки своєму телефону і програмі Find My Phone змогла повернути викрадену автівку.


Find my iPhone

Після того як пожежа забрала будинок 19-річної Вікторії О’Коннор, дівчина буквально оселилася в своєму автомобілі. У ньому зберігалися всі її особисті речі, гроші та смартфон. У якийсь момент вона вийшла з машини, забувши в ній свій iPhone і ключі. Повернувшись через деякий час, вона зрозуміла, що автомобіль викрадено.

Скориставшись смартфоном знайомого, вона включила функцію пошуку телефону і за допомогою поліції змогла відстежити будинок, де жили зловмисники. Після нетривалих пошуків співробітникам правоохоронних органів вдалося виявити машину і повернути її законній власниці. Правда, гаманця і самого смартфона в авто вже не було. Наступні спроби відшукати iPhone ні до чого не привели.

Find my iPhone

Невідомо, чи зможе Вікторія знайти свій смартфон. Як вважають експерти, проблема в тому, що вона використовувала застарілу версію iOS, в якій ця функція пошуку не така точна, як «Локатор» в iOS 13.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Криптовалюта Facebook: відмивання грошей, фінансування тероризму, чи переворот грошової системи?

В минуле

Action Launcher: дозволить зацінити Android 10 на старому телефоні

В майбутнє

Також буде цікаво