Новини

Стало відомо чого чекати від смартфонів у 2020 році

Індустрія мобільних технологій з кожним роком продовжує стрімкий розвиток, а разом з нею регулярно змінюються і дизайнерські парадигми.


Якщо 10-15 років тому ринок мобільних пристроїв ряснів неймовірними і найрізноманітнішими моделями телефонів, то в останні роки виробники прийшли до більш-менш загальної концепції дизайну монолітного пристрою з великим екраном, що займає всю фронтальну поверхню, через що постраждала оригінальність і впізнаваність брендів.

Можна по-різному ставитися до минулого тренду з монобровою і камери в стилі iPhone X, а також до поточного тренду на крапельки і отвори, але зараз прийшов час зустрічати новий тренд 2020 року, що тільки зароджується – квадратні/прямокутні модулі основних камер, розташовані у верхньому кутку задньої панелі смартфонів.

Позначений новий тренд дизайну смартфонів на 2020 рік
Позначений новий тренд дизайну смартфонів на 2020 рік

З кожним днем з’являється все більше витоків, що вказують на дане дизайнерське рішення в пристроях майбутнього року. А це означає, що смартфони стануть ще більше схожими один на одного не тільки спереді, але і ззаду.

Нам ще залишається з’ясувати, наскільки буде зручним і практичним дане рішення, адже велике скло, що закриває модуль, буде швидко дряпатися, затиратися і збирати відбитки, а також збільшує ризик бути розбитим при падінні. Цікаво, як Ви ставитеся до такого тренду?

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button