Новини

Microsoft заставить користувачів Windows 10 змінити браузер

Вже 15 січня компанія Microsoft представить нову версію браузера Edge на базі Chromium . А після цього, як стверджується, компанія запустить процедуру примусового оновлення його на Windows 10 версії 1803 і новіших.


Згідно з офіційною документації , браузер буде поширюватися через Центр оновлень і замінить класичний Edge без можливості відкату. Також буде можливість встановлювати додаток вручну, завантажуючи пакет з мережі.

А ось для корпоративних завдань пропонується інструмент Blocker Toolkit , який дозволить блокувати установку нового браузера на тих комп’ютерах, де включено автоматичне оновлення.

Як зазначається, новий Microsoft Edge на базі двіжка Blink забезпечує ту ж функціональність, що і інші браузери на Chromium / Chrome. При цьому він має вбудований режим сумісності з Internet Explorer і є кросплатформним. Обіцяна навіть версія під Linux.

З інших особливостей відзначимо наявність магазину розширень саме під новий Microsoft Edge, а також сумісність браузера з плагінами для Google Chrome. Схоже, що в цей раз у софтверного гіганта є непоганий шанс зайняти місце на ринку веб-браузерів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button