Новини

Samsung розробила інноваційну камеру для Galaxy S11 Plus

Обізнаний мережевий інформатор під ніком Ice Universe продовжує постачати крупинки нової інформації про основну камеру смартфона Samsung Galaxy S11 +.


Раніше повідомлялося, що в стандартній версії Samsung Galaxy S11 буде використовуватися 108-мегапіксельний датчик зображення Samsung ISOCELL Bright HMX, який дебютував на ринку в смартфоні Xiaomi Mi CC9 Pro або Xiaomi Mi Note 10.

Для Samsung Galaxy S11 + розробляється ексклюзивний датчик зображення розробки Samsung. Його роздільна здатність складе 108 Мп, а оптичний формат буде дорівнює 1/1,3 дюйма.

 

Samsung Galaxy S11

Інсайдер уточнює, що цей спеціальний датчик зображення матиме назву Samsung ISOCELL Bright HM1. Він отримав більш досконалу технологію Nonacell, яка перевершує технологію Tetracell, реалізовану в датчику Samsung ISOCELL Bright HMX. Нагадаємо, технологія Tetracell дозволяє об’єднати дані про отриману картинці з 4 сусідніх пікселів, а в Samsung ISOCELL Bright HM1 об’єднується інформація з 9 пікселів.

Таким чином на виході виходить знімок на 12 Мп з розміром пікселя 2,4 мкм, який за якістю буде перевершувати всі інші рішення на ринку, коли мова буде йти про умови недостатнього освітлення.

Samsung Galaxy S11 презентують 18 лютого наступного року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button