Новини

Голова правління Samsung попав за грати на 1,5 роки

Останнім часом Samsung намагалася розібратися з кількома судовими справами. Останньою є звинувачення голови правління компанії Лі Сан Хуна (Lee Sang-hoon), винесене в Сеулі судом за порушення законів про профспілки Південної Кореї. Суд засудив його до 18 місяців в’язниці.


До того, як стати головою ради директорів два роки тому, Лі Сан Хун обіймав посаду фінансового директора Samsung. Саме в цей період було скоєно злочин.

Розслідування у справі, за якою Лі Сан Хун був засуджений, було розпочато в 2013 році, коли були виявлені документи компанії, що описують методи, які перешкоджають роботі профспілок. Це послужило початком багаторічного розгляду, який в кінцевому підсумку призвів до звинувачень і тюремного ув’язнення для десятків керівників Samsung. Однак справа проти Лі Сан Хуна було припинено через відсутність доказів.

За іронією долі справа була відновлена ​​в минулому році, коли слідчі випадково натрапили на додаткові докази під час рейду в офіси компанії для окремого розслідування. Були знайдені переконливі докази того, що Лі Сан Хун вступив в змову з іншими керівниками Samsung, щоб порушити трудове законодавство Південної Кореї.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button