Новини

Samsung готує випуск найдешевшого смартфона бренду

Раніше в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) з’явився смартфон під каталожними номером SM-A015F. Потім було доведено, що на ринок смартфон вийде під назвою Samsung Galaxy A01.


Samsung Galaxy A01

Тепер у нас є комп’ютерні зображення Samsung Galaxy A01, які надав виробник захисних чохлів для смартфонів. Прозорий силіконовий чохол зовсім не заважає розглянути Samsung Galaxy A01 у всіх деталях.

Samsung Galaxy A01

Фронтальна камера розташовується в каплевидному вирізі в центральній верхній частині екрану, а основна камера, яка складається з двох датчиків зображення, знаходиться в верхньому лівому кутку задньої панелі.

На верхній панелі видно роз’єм 3,5 мм для підключення навушників, а отвір для гучномовця розташовується в нижній частині задньої панелі. Для зарядки і передачі даних смартфон обладнаний роз’ємом USB-C.

Samsung Galaxy A01

Цей бюджетний смартфон отримає екран діагоналлю 5,7 дюйма, акумулятор ємністю 3000 мА·год, 2 ГБ оперативної і 16 ГБ незалежної флеш-пам’яті.

Samsung Galaxy A01

Samsung Galaxy A01 стане молодшою ​​моделлю лінійки Galaxy A і найдешевшим смартфоном компанії, його вихід очікується найближчим часом.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button