Новини

Huawei знову підкорює DxOMark: тепер “витягує” програмне забезпечення

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro 5G

Huawei Mate 30 Pro вийшов ще восени і свого часу випередив усіх у рейтингу DxOMark, ставши новим королем мобільної фотографії.


Пізніше вийшов Xiaomi CC9 Pro, у нас відомий під ім’ям Mi Note 10, який отримав стільки ж сумарних балів.

Фото Huawei Mate 30 Pro 5G

Фото Huawei Mate 30 Pro 5G

І ось сьогодні в рейтингу DxOMark новий король. Точніше, новий лише частково. Huawei Mate 30 Pro 5G отримав 123 бали, тобто на 2 бали більше, ніж його побратим без підтримки мереж п’ятого покоління. Якщо подивитися докладніше, то на 2 бали збільшилася оцінка фотоможливостей і відеозйомки.

Фахівці джерела кажуть, що результати Mate 30 Pro 5G дуже близькі до того, що показує звичайна версія цього смартфона, але Huawei допрацювала і оптимізувала ПЗ, що і вплинуло на саму оцінку. Зокрема, трохи покращилася деталізація і робота з шумами, а автофокус при масштабуванні став стабільнішим.

Якщо порівняти зроблені фото, дійсно можна помітити трохи кращу деталізацію, хоча для цього потрібно дуже сильно наближати знімки.

Джерело: DxOMark

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

За версією AnTuTu топовим “середнячком” став Redmi Note 8 Pro

В минуле

Фото Samsung Galaxy S11 і версії Plus розкрило нові деталі про смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво