Новини

Інтелектуальна розетка від Xiaomi отримала два роз’єми USB і шлюз для розумного будинку

Компанія Xiaomi презентувала нову інтелектуальну розетку з вбудованим шлюзом для пристроїв розумного будинку. Повна назва гаджета – Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition.


Першу розумну розетку компанія Xiaomi створила ще в 2014 році. Після цього було випущено кілька нових версій, включаючи MIJIA Smart Socket Enhanced Edition, яка додатково отримала два роз’єми USB, що дозволяють заряджати мобільні пристрої.

Особливістю нової розетки є наявність вбудованого шлюзу для розумного будинку Xiaomi, завдяки чому вона може отримувати інформацію від різних датчиків (температури, вологості), розумних дверних замків і так далі. Користувачі можуть використовувати шлюз для налаштувань різних сценаріїв взаємодії між датчиками, пристроями розумного будинку і розеткою.

Розумна розетка, два роз'єми USB і шлюз для розумного будинку Xiaomi за 11 доларів
Розумна розетка, два роз’єми USB і шлюз для розумного будинку Xiaomi за 11 доларів

Управляти Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition можна через додаток Mijia, а також за допомогою голосового помічника, до того ж робити це з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернету.

Цей гаджет дозволить зробити розумним простий кондиціонер або обігрівач, а вам достатньо перед приїздом додому дати команду на включення, щоб зробити температуру більш комфортною.

Корпус виготовлений з жароміцного матеріалу. Також є вбудований датчик температури, який попереджає користувачів, якщо розетка стає дуже гарячою в результаті великого навантаження. Якщо температура стане занадто високою, розумна розетка автоматично відключить живлення.

Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition пропонується всього за 11 доларів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button