Новини

До 2023 року кожен сьомий житель планети матиме доступ до 5G

Обговорення
5G

Компанія IDC підготувала свій перший загальносвітовий прогноз, що стосується впровадження мереж 5G. На думку аналітиків, число підключень 5G, в цьому році оцінюється приблизно в 10,0 млн., в 2023 році досягне 1,01 млрд. Ці значення відповідають сукупному річному темпу росту на 217,2%. 


Аналітики вважають, що стимулювати впровадження 5G протягом наступних кількох років допоможе, зокрема, збільшення обсягів генерування і споживання даних. Цей чинник виявиться як в корпоративному, так і в споживчому сегменті. Перенесення користувачів, що інтенсивно використовують дані, на 5G дозволить операторам більш ефективно розпоряджатися мережевими ресурсами.

Другим фактором стане зростання числа пристроїв інтернет речей. Крім того, зіграє роль така перевага 5G, як мала затримка, що робить можливою роботу додатків, які потребують реакція в реальному часі.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Топова версія Redmi K30 5G матиме на борту 512 Гб пам’яті та 12 Гб ОЗУ

В минуле

Інтелектуальна розетка від Xiaomi отримала два роз’єми USB і шлюз для розумного будинку

В майбутнє

Також буде цікаво