Новини

Meizu заплатить гроші любителям мобільної фотографії

Протягом декількох місяців користувачі з усього світу вели дискусію на тему того, що ж таке Meizu OMA. Деякі припускали, що так китайський виробник смартфонів назвав нову технологію підвищення якості фотографій. Нарешті, Meizu відкрила завісу таємниці й розповіла про OMA.

Абревіатура OMA розшифровується як One Moments Awards. Це новий конкурс мобільної фотографії від Meizu, який стартує 13 грудня і триватиме до 3 січня 2020 року. Мета компанії полягає в залученні фотографів до зйомки яскравих і емоційних робіт. Головним призом заходу стане 5G-смартфон Meizu 17.

Meizu анонсувала OMA
Meizu анонсувала OMA

Результати конкурсу компанія оголосить в кінці січня 2020 року. В рамках OMA 2019 будуть відібрані десять фотографій переможців. Також Meizu планує визначити автора кращої відеороботи, який отримає грант на $ 1450 для зйомки мобільної реклами смартфонів, а також новий Meizu 17 5G.

Автори конкурсу впевнені, що OMA 2019 дозволить користувачам поліпшити свої навички в мобільній фотозйомці. Паралельно проект посприяє рекламі майбутнього флагмана – першого смартфона компанії з підтримкою 5G-мереж і на основі топового чіпа Snapdragon 865.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button