Новини

В продажах носимих пристроїв Xiaomi випереджує Samsung на 21%

Обговорення
Xiaomi
Xiaomi

Компанія Apple довгий час домінувала в індустрії носимих пристроїв в минулому кварталі. Однією з причин була популярність AirPods, яка повільно, але традиційно, продовжувала зростати.


Однак новий звіт аналітичної компанії Canalys, який зосереджений виключно на сегменті розумних годинників та фітнес-трекерів, демонструє іншу картину. В даному випадку не враховувалася категорія бездротових навушників, в якій домінують Apple AirPods.

За даними Canalys, в третьому кварталі Xiaomi посіла перше місце в цій категорії в усьому світі, відвантаживши 12,2 млн. пристроїв і зайнявши 27% ринку. За рік зростання продажів склало 74,4%. Зростання Xiaomi пояснюється «високими продажами в Китаї і агресивним розширенням за кордоном».

Apple посіла друге місце з часткою ринку 15%, при цьому 60% поставок припадало на новітні Apple Watch Series 5.

Huawei посіла третє місце, відвантаживши 5,9 млн. пристроїв і зайнявши 13% ринку. За рік поставки вдалося наростити на 243% завдяки зростанню продажів в Китаї. 

Fitbit займає 8% ринку і четверте місце. 

Samsung посіла п’яте місце і 6% ринку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei заплатит деньги любопытным пользователям смартфонов

В минуле

Вибухову популярність iPhone 12 в наступному році піддали сумніву

В майбутнє

Також буде цікаво