Новини

Нова версія iOS виявилася небезпечною для дітей

Обговорення
iOS 12

Apple неодноразово заявляла про безпеку iOS, але користувачі продовжують стикатися з різними недоробками мобільної операційної системи. Виявлена ​​уразливість новітньої iOS 13.3 торкнулася недавно анонсованої функції захисту дітей від спілкування зі сторонніми, яка, як виявилося, в деяких випадках виконує прямо протилежну роботу.


Мова йде про функції «Обмеження спілкування», яка передбачає обмеження доступу до певної категорії контактів і відключення таких сервісів Apple, як Facetime, iMessage і iCloud. За задумом розробників, використання даної функції дозволить батькам запобігти спілкування дитини з сторонніми і взагалі контактами, відсутніми в записнику пристрою.

При активації «Обмеження спілкування» на iPhone можна додати новий номер без вказівки PIN-коду. Але є нюанс – заборона на дзвінки з відсутніми в списку контактами не працює, якщо на смартфоні виключена синхронізація телефонної книги з хмарним сховищем iCloud.

Дитина також може легко додати новий номер, використовуючи асистента Siri на Apple Watch, після чого продовжити спілкування з новим контактом. Apple вже в курсі даної проблеми і настійно рекомендує батькам активувати синхронізацію з iCloud на iPhone дітей до виходу чергового патча.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft анонсувала головного конкурента PlayStation 5

В минуле

iPhone Fold з підтримкою Apple Pencil на новому зображенні

В майбутнє

Також буде цікаво